Folia4

Folie samoprzylepne

Folie mogą być wykorzystywane jako każdy rodzaj reklamy zewnętrznej i wewnętrznej. Sprawdzają się przy zastosowaniu do szyldów, kasetonów, systemów wystawienniczych, liter przestrzennych, aplikacji pojazdowych i innych grafik reklamowych, np.: na witrynach itp. Mogą także pełnić funkcję dekoracyjną - wydrukowana lub wycięta z kolorowej folii grafika naklejona na ścianę może znacznie uatrakcyjnić wnętrze biura, sklepu, a nawet mieszkania.
Przy zastosowaniu zewnętrznym, zabezpieczamy folie laminatem UV, który chroni wydruki przed uszkodzeniami mechanicznymi, warunkami atmosferycznymi i promieniami UV.

Cennik*

30 zł netto m2

Monomer, biała BŁYSK / MAT

Naklejki wewnętrzne i zewnętrzne na gładkie (płaskie) i równe powierzchnie. Trwałość 2-3 lata, klej bezbarwny, trwały. Folia podatna na kurczenie się po aplikacji. Druk z roli, dostępne szerokości materiału: 105, 137, 152 cm oraz 200 cm (indywidualna wycena). Opcje dodatkowe: druk w wysokiej jakości, laminowanie, docinanie do dowolnego kształtu, naklejanie.
30 zł netto m2

Monomer, transparent BŁYSK / MAT

Naklejki wewnętrzne i zewnętrzne na gładkie (płaskie) i równe powierzchnie. Trwałość 2-3 lata, klej bezbarwny, trwały. Folia podatna na kurczenie się po aplikacji. Druk z roli, dostępne szerokości materiału: 105, 137, 152 cm. Opcje dodatkowe: druk w wysokiej jakości, laminowanie, docinanie do dowolnego kształtu, naklejanie.
42 zł netto m2

Monomer, biała BŁYSK, kanalik

Naklejki wewnętrzne i zewnętrzne na gładkie (płaskie) i równe powierzchnie. Trwałość 2-3 lata, klej szary - kanalikowy (kryjący, łatwa aplikacja). Folia podatna na kurczenie się po aplikacji. Druk z roli, dostępne szerokości materiału: 105 cm. Opcje dodatkowe: druk w wysokiej jakości, laminowanie, docinanie do dowolnego kształtu, naklejanie.
52 zł netto m2

Polimer, biała BŁYSK

Naklejki wewnętrzne i zewnętrzne, samochodowe, na gładkie i równe powierzchnie. Trwałość 4-5 lat, klej bezbarwny, trwały. Folia mało podatna na kurczenie się po aplikacji. Druk z roli, dostępne szerokości materiału: 137 cm. Opcje dodatkowe: druk w wysokiej jakości, laminowanie, docinanie do dowolnego kształtu, naklejanie.
113 zł netto m2

Wylewana, biała BŁYSK

Naklejki wewnętrzne i zewnętrzne, samochodowe. Możliwość klejenia na przetłoczenia. Trwałość 5-7 lat, klej szary - kanalikowy (kryjący, łatwa aplikacja). Folia nie kurcząca się po aplikacji. Druk z roli, dostępne szerokości materiału: 105 cm. Opcje dodatkowe: druk w wysokiej jakości, laminowanie, docinanie do dowolnego kształtu, naklejanie.
49 zł netto m2

Monomer, translucent MAT

Naklejki wewnętrzne i zewnętrzne do podświetleń. Trwałość 4-5 lat, klej bezbarwny, trwały. Folia mało podatna na kurczenie się po aplikacji. Druk z roli, dostępne szerokości materiału: 105 cm. Opcje dodatkowe: druk w wysokiej jakości, laminowanie, docinanie do dowolnego kształtu, naklejanie.
70 zł netto m2

Fototapeta, biała MAT, ścienna

Naklejki wewnętrzne do aplikacji na ścianach. Trwałość 4-5 lat, klej szary - kryjący, trwały. Folia mało podatna na kurczenie się po aplikacji. Druk z roli, dostępne szerokości materiału: 137 cm. Opcje dodatkowe: druk w wysokiej jakości, laminowanie, docinanie do dowolnego kształtu.
135 zł netto m2

Odblaskowa, biała BŁYSK

Naklejki wewnętrzne i zewnętrzne, odblaskowe. Trwałość 4-5 lat, klej bezbarwny, trwały. Folia podatna na kurczenie się po aplikacji. Druk z roli, dostępne szerokości materiału: 120 cm. Opcje dodatkowe: druk w wysokiej jakości, laminowanie, docinanie do dowolnego kształtu, naklejanie.
42 zł netto m2

ONE WAY VISION, biała BŁYSK

Naklejki zewnętrzne na okna, witryny i szyby samochodowe. Folia posiada charakterystyczne dziurki przepuszczające światło. Trwałość 2-3 lata, klej czarny, trwały. Folia mało podatna na kurczenie się po aplikacji. Druk z roli, dostępne szerokości materiału: 105, 137, 152 cm. Opcje dodatkowe: druk w wysokiej jakości, laminowanie płynne, docinanie do dowolnego kształtu.
44 zł netto m2

ROLL-UP, biała MAT

Sztywna folia bez kleju do systemów wystawienniczych. Trwałość 2-3 lata. Druk z roli, dostępne szerokości materiału: 105 cm. Opcje dodatkowe: druk w wysokiej jakości, laminowanie, montaż w kasecie roll-up.
68 zł netto m2

Mrożone szkło

Naklejki zewnętrzne na okna, witryny. Trwałość 4-5 lat, klej bezbarwny, trwały. Folia mało podatna na kurczenie się po aplikacji. Druk z roli, dostępne szerokości materiału: 122 cm. Opcje dodatkowe: druk w wysokiej jakości, laminowanie, docinanie do dowolnego kształtu, naklejanie.
*podane ceny reklam nie zawierają kosztu przygotowania projektu
**ceny detaliczne - przy większych zamówieniach możliwa negocjacja ceny
GOODY tel. 22 779-63-33, e-mail: drukarnia@goody.pl