Papiery drukowane, Canvas

Plakaty drukujemy na dedykowanych do tego papierach, dobranych w zależności od przeznaczenia i wymiaru wydruku. Mogą być wykorzystywane do ekspozycji wewnętrznych i zewnętrznych. Są jednym z najbardziej popularnych i niedrogich nośników reklamy. Mogą pełnić funkcję materiałów promocyjnych, reklamowych, społecznych, informacyjnych i dekoracyjnych - ciekawe zdjęcie, lub grafika na odpowiednio dobranym materiale może być ozdobą w biurze i mieszkaniu.
Plakaty drukujemy w standardowych (A3-A0, B3-B0), lub w niestandardowych formatach, dobranych do indywidualnych potrzeb klienta.

Cennik*

11 zł netto m2

Papier, blueback 120g

Plakaty wewnętrzne i zewnętrzne ze szczególnym przeznaczeniem do wyklejania na billbordach. Druk z roli, dostępne szerokości materiału: 127, 137, 160 cm. Opcje dodatkowe: druk w wysokiej jakości, naklejanie za pomocą błony klejącej.
32 zł netto m2

Papier, citylight 135g

Plakaty wewnętrzne i zewnętrzne ze szczególnym przeznaczeniem do kasetonów, paneli i tablic reklamowych, citiboardów, reklam na przystankach autobusowych. Papier przepuszcza i rozprasza światło. Druk z roli, dostępne szerokości materiału: 137 cm. Opcje dodatkowe: druk w wysokiej jakości, naklejanie za pomocą błony klejącej.
27 zł netto m2

Papier, plakatowy 135g

Plakaty wewnętrzne oraz krótkookresowe zewnętrzne. Druk z roli, dostępne szerokości materiału: 106, 137, 160 cm. Opcje dodatkowe: druk w wysokiej jakości, naklejanie za pomocą błony klejącej.
31 zł netto m2

Papier, plakatowy 200g

Plakaty wewnętrzne oraz krótkookresowe zewnętrzne. Druk z roli, dostępne szerokości materiału: 106, 137 cm. Opcje dodatkowe: druk w wysokiej jakości, naklejanie za pomocą błony klejącej.
48 zł netto m2

Papier, fotograficzny 260g

Plakaty wewnętrzne, fotografia artystyczna. Druk z roli, dostępne szerokości materiału: 137 cm. Opcje dodatkowe: druk w wysokiej jakości, naklejanie za pomocą błony klejącej.
83 zł netto m2

Canvas, płótno 285g

Tkanina przeznaczona do reprodukcji obrazów, zdjęć o realistycznej jakości wydruku. Druk z roli, dostępne szerokości materiału: 105 cm. Opcje dodatkowe: druk w wysokiej jakości.
*podane ceny reklam nie zawierają kosztu przygotowania projektu
**ceny detaliczne - przy większych zamówieniach możliwa negocjacja ceny
GOODY tel. 22 779-63-33, e-mail: drukarnia@goody.pl