Folie kolorowe

Folie kolorowe to folie samoprzylepne przeznaczone do wycinania na ploterze znajdujące zastosowanie w reklamie wizualnej, dekoracji wnętrz, oklejaniu pojazdów, stoisk targowych, namiotów, banerów reklamowych etc. Tanie folie kolorowe do zastosowania w domu, na zewnątrz, do aplikacji na okna, drzwi, meble.

Cennik*

33 zł netto m2

Samoprzylepna Oracal Economy 641

Ekonomiczna folia o grubości 70 mikronów. Trwałość: biała i czarna-4 lata, kolory-3 lata. Zastosowanie w reklamie wizualnej przy tworzeniu kolorowych tablic reklamowych, napisów, oznaczeń oraz dekoracji zewnętrznych o krótkim i średnim okresie trwałości na zewnątrz. Trwałość aplikacji wewnątrz pomieszczeń jest nieograniczona. Folia posiada klej poliakrylanowy na bazie wody, permanentny. Wycinanie z roli, dostępne szerokości materiału: 100 cm, Opcje dodatkowe: wycinanie, separacja, nakładanie folii transportowej, naklejanie.
66 zł netto m2

Samoprzylepna High Perform. 551

Wysokiej jakości polimerowa folia o grubości 65 mikronów. Trwałość: biała i czarna-8 lat, bezbarwna i kolory-7 lat, kolory metaliczne 4 lata. Zastosowanie w reklamie wizualnej przy tworzeniu oznakowań i dekoracji o dużej trwałości i wytrzymałości. Folia sprawdza się również przy wykonywaniu grafiki reklamowej i napisów na samochodach i środkach komunikacji, na płaskich elementach. Wycinanie z roli, dostępne szerokości materiału: 100 cm. Opcje dodatkowe: wycinanie, separacja, nakładanie folii transportowej, naklejanie.
117 zł netto m2

Samoprzylepna Premium Cast 951

Wysokiej jakości wylewana folia o grubości 50 mikronów. Trwałość: biała i czarna-10 lat, bezbarwna i kolory-8 lat, kolory metaliczne 3-6 lat. Znajduje zastosowanie przy tworzeniu grafiki reklamowej na samochodach i środkach komunikacji oraz różnorodnych zdobień, napisów i dekoracji o dużej trwałości. Może być naklejana na nierówne lub obłe elementy karoserii z przetłoczeniami i nitami. Wycinanie z roli, dostępne szerokości materiału: 100 cm. Opcje dodatkowe: wycinanie, separacja, nakładanie folii transportowej, naklejanie.
69 zł netto m2

Translucent Cal 8500

Półprzezroczysta, folia PCV, o grubości 80 mikronów, o równomiernym zabarwieniu przy świetle odbitym i przechodzącym, stworzona do wykonywanie reklamy świetlnej w postaci podświetlanych powierzchni szklanych, PMMA i kasetonów. Trwałość: biały, czarny i kolory-7 lat, kolory metaliczne 5 lat. Wycinanie z roli, dostępne szerokości materiału: 100 cm. Opcje dodatkowe: wycinanie, separacja, nakładanie folii transportowej, naklejanie.
125 zł netto m2

Odblaskowa

Folie odblaskowe przeznaczone do produkcji stałych i tymczasowych znaków drogowych, do ostrzegawczego oznakowania pojazdów specjalnych oraz kontenerów, zwiększające widoczność znaku czy pojazdu, szczególnie po zmroku. Wycinanie z roli, dostępne szerokości materiału: 122 cm. Opcje dodatkowe: wycinanie, separacja, nakładanie folii transportowej, naklejanie.
70 zł netto m2

Mrożone szkło

Naklejki zewnętrzne na okna, witryny. Trwałość 4-5 lat, klej bezbarwny, trwały. Folia mało podatna na kurczenie się po aplikacji. Wycinanie z roli, dostępne szerokości materiału: 122 cm. Opcje dodatkowe: wycinanie, separacja, nakładanie folii transportowej, naklejanie.
*podane ceny reklam nie zawierają kosztu przygotowania projektu
**ceny detaliczne - przy większych zamówieniach możliwa negocjacja ceny
GOODY tel. 22 779-63-33, e-mail: drukarnia@goody.pl