BanerRodzaje banerów
BanerRodzaje banerów

Banery

Elastyczny materiał do wielkoformatowych reklam zewnętrznych i wewnętrznych.
Możliwość nadruku dowolnej grafiki, zdjęć, napisów, wydruków artystycznych. Przeznaczony także do stosowania w systemach ekspozycyjnych.
Duża odporność na zewnętrzne warunki atmosferyczne i uszkodzenia mechaniczne. Charakteryzuje się długim okresem trwałości.
Oszczędna i jednocześnie wyrazista w ekspozycji forma reklamy.

 

Cennik*

73 zł netto m2

Baner, odblaskowy

Zastosowanie zewnętrzne do ekspozycji średnioterminowych, materiał z odbijającą światło powłoką o strukturze plastra miodu, która daje bardzo intensywny efekt po zmierzchu. Trwałość 1-2 lata. Materiał wytrzymały na rozerwania, wilgoć, niską i wysoką temperaturę. Druk z roli, dostępne szerokości materiału: 225 cm. Opcje dodatkowe: druk w wysokiej jakości, oczka rozmieszczone gęściej niż 50 cm, wzmocnione narożniki banera, laminowanie płynne.
28 zł netto m2

Baner, standard 450g

Zastosowanie zewnętrzne do ekspozycji średnio i długoterminowych. Trwałość 1-2 lata. Materiał wytrzymały na rozerwania, wilgoć, niską i wysoką temperaturę. Druk z roli, dostępne szerokości materiału: 110 cm, 250 cm, 320 cm. Opcje dodatkowe: druk w wysokiej jakości, oczka rozmieszczone gęściej niż 50 cm, wzmocnione narożniki banera, laminowanie płynne.
34 zł netto m2

Siatka mesh, standard 300g

Zastosowanie zewnętrzne do ekspozycji średnioterminowych. Materiał o strukturze siatki. Lekki, przepuszczający powietrze, światło i dźwięk. Przeznaczenie: duże reklamy na rusztowania, fasady i elewacje budynków .Trwałość 1-2 lata. Materiał wytrzymały na rozerwania, wilgoć, niską i wysoką temperaturę. Druk z roli, dostępne szerokości materiału: 250 cm, 320 cm. Opcje dodatkowe: druk w wysokiej jakości, oczka rozmieszczone gęściej niż 50 cm, wzmocnione narożniki banera.
81 zł netto m2

Baner, backlight 500g

Zastosowanie zewnętrzne do ekspozycji średnio i długoterminowych, materiał stosowany w nośnikach reklamy podświetlanej od tyłu. Doskonale przepuszcza i rozprasza światło. Przeznaczenie: do kasetonów, paneli i tablic reklamowych, citiboardów, reklam na przystankach autobusowych. Trwałość 1-2 lata. Materiał wytrzymały na rozerwania, wilgoć, niską i wysoką temperaturę. Druk z roli, dostępne szerokości materiału: 320 cm. Opcje dodatkowe: druk w wysokiej jakości, oczka rozmieszczone gęściej niż 50 cm, wzmocnione narożniki banera, laminowanie płynne.
40 zł netto m2

Baner, blockout easy 440g

Zastosowanie wewnętrzne i zewnętrzne do ekspozycji średnio i długoterminowych, materiał z czarną przekładką blokującą przepływ światła. Przeznaczenie: do reklam zewnętrznych i wewnętrznych oraz systemów wystawienniczych (roll-up itp.). Trwałość 1-2 lata. Materiał bardzo wytrzymały na rozerwania, wilgoć, niską i wysoką temperaturę. Druk z roli, dostępne szerokości materiału:110 cm, 250 cm, 320 cm. Opcje dodatkowe: druk w wysokiej jakości, oczka rozmieszczone gęściej niż 50 cm, wzmocnione narożniki banera, laminowanie płynne.
55 zł netto m2

Blockout easy 440g, dwustronny

Zastosowanie wewnętrzne i zewnętrzne do ekspozycji średnio i długoterminowych, materiał z czarną przekładką blokującą przepływ światła. Przeznaczenie: do reklam zewnętrznych i wewnętrznych oraz systemów wystawienniczych (roll-up itp.). Trwałość 1-2 lata. Materiał bardzo wytrzymały na rozerwania, wilgoć, niską i wysoką temperaturę. Druk z roli, dostępne szerokości materiału: 110 cm, 250 cm, 320 cm. Opcje dodatkowe: druk w wysokiej jakości, oczka rozmieszczone gęściej niż 50 cm, wzmocnione narożniki banera, laminowanie płynne.
44 zł netto m2

Baner, blockout 600g

Zastosowanie zewnętrzne do ekspozycji średnio i długoterminowych, materiał z czarną przekładką blokującą przepływ światła. Trwałość 1-2 lata. Materiał bardzo wytrzymały na rozerwania, wilgoć, UV, niską i wysoką temperaturę. Druk z roli, dostępne szerokości materiału: 250 cm, 320 cm. Opcje dodatkowe: druk w wysokiej jakości, oczka rozmieszczone gęściej niż 50 cm, wzmocnione narożniki banera, laminowanie płynne.
60 zł netto m2

Blockout 600g, dwustronny

Zastosowanie zewnętrzne do ekspozycji średnio i długoterminowych, materiał z czarną przekładką blokującą przepływ światła. Trwałość 1-2 lata. Materiał bardzo wytrzymały na rozerwania, wilgoć, UV, niską i wysoką temperaturę. Druk z roli, dostępne szerokości materiału: 250 cm, 320 cm. Opcje dodatkowe: druk w wysokiej jakości, oczka rozmieszczone gęściej niż 50 cm, wzmocnione narożniki banera, laminowanie płynne.
2 zł brutto/szt.

Paski montażowe

Zaciskowe opaski nylonowe. Można ich używać w szerokim zakresie temperatur, wewnątrz i na zewnątrz budynków.
10 zł brutto/szt.

Gumki montażowe

Pozwalają napiąć banner i zapewniają konstrukcji elastyczność niezbędną do radzenia sobie z silnymi uderzeniami wiatru. Do stosowania na zewnątrz przy dużych formatach.
10 zł brutto/szt.

Linki montażowe

Pozwalają napiąć banner i zapewniają konstrukcji elastyczność niezbędną do radzenia sobie z uderzeniami wiatru.To alternatywa dla bardziej elastycznych gumek montażowych. Do stosowania we wnętrzach lub na zewnątrz przy mniejszych i średnich formatach.
*podane ceny reklam nie zawierają kosztu przygotowania projektu
**ceny detaliczne - przy większych zamówieniach możliwa negocjacja ceny
GOODY tel. 22 779-63-33, e-mail: drukarnia@goody.pl